| Elena44555 a întrebat:

Vreau sa îmi pun un pierce. Știe cineva un salon in Suceava?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Bolo Tattoo & Piercing
Il gasesti in piata mica.

Un link:
https://www.facebook.com/TattooBolo/?ref=br_rs

| Elena44555 explică (pentru OldSoul):

Am vazut doar poze cu tatuaje, ești sigur ca face și pierce?

| OldSoul a răspuns (pentru Elena44555):

Da, face. Dar nu pune poze ca nu ar avea rost, nu e ceva de "laudat".
Si mai este la Policlinica un magazin de bijuterii langa statie, si acolo mai pun pierce-uri.

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Adu la fratele tau un cui si un ciocan si te rezolv.P.S:Eu pun pierce numa in dintii din fata, frunte si barbie...ca sa stii.

| Elena44555 explică (pentru siriusblack98):

Măăi, ce periculos ești tu

| siriusblack98 a răspuns (pentru Elena44555):

Foarte! Odata am taiat o rosie in doua cu briceagu'.