| OXxana a întrebat:

Vreau sa imi recomandati niste anime japoneze si situl unde le pot vedea in intregime FUNDA la cele care imi plac cel mai mult

3 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Fairy Tale, Naruto, Naruto Shippuden, One Piece, Bleach, Sket Dance, Ao no exorcis si multe altele. Le gasesti pe toate astea si mult mai multe pe site-ul animekage.com, uite aici link-ul: http://animekage.com/
Funda?

| 拉维尼亚 a răspuns:

Jigoku Shoujo, Naruto, Naruto Shippuden, Avatar: Legnd of Korra, Clannad, Claymore, Chrono Crusade, Death Note, Full Metal Panic, Full Metal Alchimist, InuYasha, Kaleido Star, Sankarea, Spiral, Tokyo Mew Mew, Trinity Blood, Vampire Kight- www.deseneanime.ro Kiddy Grade, Ghost in the Shell, Gravitation, Slayers- trilulilu