| M3ntosana a întrebat:

Vreau sa imi schimb parola d l un id mai vechi si nu merge ca imi cere data nasteri, tara si codul postal.straight faceNu mai stiu data nasterii pe care am pus-o, ca restul le stiustraight face. Normal cand imi schimb o parola nu imi cerea asa! Im cerea
doar sa rasp la 2 intrebari dar acumstraight face...Ma puteti ajuta thinking Dau funda!happy

6 răspunsuri:
| Symona a răspuns:

U mai stii vechea parola? Ca nu asa se schimba...Intri pe www.yahoo.com si dai log in, dupa aceea dai la Account info sus...si undeva acolo scrie "reset your password" in prima casuta scrii parola pe care o ai si in celalalte 2 parola pe care vrei sa o pui;)

| resp3ct a răspuns:

A bagat un update si acum daca nu ai toate datele nu merge sad.
Au facut asta pentru a preveni furtul de conturi.
Data viitoare sa faci cu data ta reala de nastere.
Acum, ai pierdut contul.

| JensenB a răspuns:

Buna Seara!
daca ai incercat cu data ta de nastere, si nu a mers, mai poti incerca alte date legate de tine : Ex: data de nastere a (fratelui/sora, parinti/prieten.)
daca nici asa nu merge.
acum mi-am amintit, nu stiu de ce dar mie nu imi cere decat sa scriu parola curenta si noua parola de 2 ori.
sper ca ti-am fost de folos.
O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ai ce face, fara data nasterii nu poti afla...ai mai multa grija data viitoare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi schim parola? sunati la nr asta daca vreti sa ma ajutati 07551490913 dati sms sau sunati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa mi-a schimb ca mi-a stie varumeu imi poti spune cum?