| TheWomanInBlack a întrebat:

Vreau sa imi vad casa in google earth doar ca nu imi apare butonul "fly to" deasupra barei de search.De ce? Cum fac sa imi apara?

1 răspuns:
| Renata_Renny_1999 a răspuns:

Vreau sa te uiti,si sa-mi zici ce parere ai si cateva sugestii sau cristici.
Si daca ai cont pe youtube si iti place nu uitati sa dati un like si subscribe.
Sii, vreau sa-mi lasi si o provocare sau o intrebare pe pagina de facebook, care ii pusa in descriere. (la videoclip)
Si sa-l dai mai departe. daca vrei.
Multumesc!
http://youtu.be/R2qqVX45NGQ