| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa instalez yahoo messenger 10 dar fara sa il dezinsalez pe cel pe care il am acum(8) pentru ca vreau sa imi pastrez arhiva... pot sa il instalez si sa se pastreze arhiva?

Răspuns Câştigător
| asskickerr a răspuns:

Da.Inainte sa-l dezinstalezi intra in C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles si copie folderul cu numele tau pe desktop sau unde vrei tu. Dupa instaleaza messenger 10, intra in acelasi loc si pune acolo folderul cu numele tau pe care l-ai copiat mai devreme.Ar trebui sa ti se pastreze arhiva.

1 răspuns:
| bessyshafu a răspuns:

Da poti daca ai instalarea full de la yahoo messenger 10!