| Leiutzza a întrebat:

Vreau sa le cumpar unor prieteni speciali niste mici cadouri de craciunhappyce as putea sa le iau, dar sa fie simbolic?happy

Răspuns Câştigător
| diusypusy a răspuns:

Pai gestul conteaza de ce nu ar dori si ei asa ceva, sa le puna de exemplu pe birou sa stie ca e de la tine nu?

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Sunte multe chestii ornamentale...gen lumanarele, casute, miniaturi la cre daca le oferi, gestul conteaza! si apropos nu vreau funda! big grin

| Leiutzza explică (pentru superdorex):

Is baietistraight face
nu cred ca ar vrea asa cevahappy

| diusypusy a răspuns (pentru Leiutzza):

Pai gestul conteaza de ce nu ar dori si ei asa ceva, sa le puna de exemplu pe birou sa stie ca e de la tine nu?

| Dotdotggg a răspuns:

De ce sa cumperi cadouri cand poti face ceva lucrat de mana ta ceva ce sti ca conteaza si oricum gestul conteaza

| diusypusy a răspuns:

Eu ti-am zis ca vreau o chitaya electrica sau un bilet spre america laughing laughing laughing

| Leiutzza explică (pentru diusypusy):

Du-te tuoh go on
ca cred ca nu mai iau numicstraight face
ca n-am aflat ce le placelaughing

| diusypusy a răspuns:

Eu ti-am zis nu uita laughing dar la baieti sa le iei...