| Madysss a întrebat:

Vreau sa ma angajez undeva... am 16 ani dar nu gasesc. Unde as putea sa ma angajez dar sa am si timp de scoala?

3 răspunsuri:
| ioanamaria56 a răspuns:

Traducator zic eu...eu nu prea sunt cu meseriile si ai putea sa vezi daca este un job de la ora care vrei pana la care vrei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la cum e scoala din Romania cu cate 7-8 ore pe zi + teme pe acasa nu prea mai ai timp si de altceva.

| Madysss explică (pentru suntserios):

Faza e ca eu sunt in viilor. si intru la 12 si scap la 3. 30 happy. si chiar daca e economic e un liceu praf.winking