| valentinalina a întrebat:

Vreau sa ma apuc de citit si vreau o carte de dragoste, romantica

o poveste de dragoste. funda pentru cele mai bune raspunsuri!

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Incearca Sandra Brown. Orice carte a ei.

Bafta!

| TheAvenger a răspuns:

Sandra Brown.Are mama o ditamai biblioteca cu cărți numa d-ale ei. și să mor, cred că a cetit-o pe fiecare în parte de 20 de ori pe puțin. mă întreb ce-o fi fost în mintea ei când cetealaughing

| RockAddicted a răspuns:

Incearca scrisoare de dragoste de Mihail Drumes sau Misterele Londrei de Paul Feval, Romeo si Julieta de Shakesepere si dacaa iti plac chestiile astea de dragoste cauta pe net serialul RomeoXJuliet iti va placea si vei plange in acelasi timp.