| mel1 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala... Daca imi iau abonament am si instructor inclus sau trebuie sa platesc mai mult? Daca iti iei abonament la sala dar fara un instructor ai voie sa lucrezi la ce apart vrei? Cat ar costa un aboanment cu instructor? Dar fara?

1 răspuns:
| relax717 a răspuns:

Din cate stiu daca iti faci abonament la sala nu ai instructor inclus dar sunt acolo sa iti arate cate ceva despre aparate, dar un instructor costa destul de mult. Poti lucra la ce aparat vrei, bineinteles, cel putin asa ar trebui. Sunt sigur ca e o diferenta mare de pret intre un abonament, sau un abonament cu instructor.