| Ancutssssa199712 a întrebat:

Vreau sa ma duc la epilat inghinal la salon pentru ca voi pleca la mare o saptamana si am nevoie sa tina epilarea...as dori sa va intreb cam cat costa un epilat enghinal?
Precizez ca nu este un salon cu fite din centrul orasului,ci unul din cartier. Multumesc, ofer fundita :*

1 răspuns:
| SweetAl3x a răspuns:

In mod normal, un inghinal costa intre 15-20 de lei la un salon de cartier.
Apropo, sa ii spui cucoanei sa te epileze bine, ca am fost eu la un salon de cartier si m-a facut "tare de tot", ori nu a vazut ori a uitat de anumite zonewinking