| Zebi a întrebat:

Vreau sa ma epilez in zona interzisabig grinlaughing

cum sa fac...as vrea cu ceara...caldabig grin

se poate face acasa?

adica exista ceara calda in comert sau asa ceva?

ca mi rusine sa merg la salon...sad

sunt baiat...pls funditabig grin

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cu lama e periculos. m-am taiat aseara pe picior!
cu ceara e prea dureros.
ia-ti o crema de epilat.
mi-a placut exprimarea cica "zona interzisa " laughing

| valy a răspuns:

Da... evident ca se poate face acasa.ar fi indicat.sa folosesti o masina de barbierit.sau un bic.nu sa umbli cu ceara ca te va durea de o sa te pipi pe tinelaughingfoloseste un bic si o spuma de ras.si apoi.il speli il pastrezi, sau il arunci e treaba ta.mult succes

| Alina_9354 a răspuns:

Ceara? mult prea dureros, nu meritabig grin plus ca acea,, zona interzisa,, o sa ramana rosie si nu cred ca vreilaughing O iei usor cu masina si apoi cu spuma de ras si bicbig grin Bafta!

| mymy a răspuns:

Prima data du-te la salon apoi incearca singur acasa si nu are de ce sa iti fie rusine poate lucreaza baieti pe acolo dar first du-te la salon!
bafta!winking

| Zebi explică:

O sa ramana rosie?laughing

pentru cat timp?thinking

| Alexz Razz a răspuns:

Cred ca cu ceara ar durea foarte tare. eu ma fac cu lama big grin