| Ancagabriela23 a întrebat:

Vreau sa ma ingras dar nu prea am pofta de mancare, mananc dar nu exagerat, maxim 3 mese pe zi si vreau sa ajung la 5 mese dar nu pot manca fortat, iau si vitamine dar nu prea ma ajuta la nimic.M-am gandit sa iau niste proteine dar nu stiu daca ma vor ajuta

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

3 mese pe zi este de ajuns. Conteaza si ce mananci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, nu este atat de greu precum crezi. Solutia pentru problema ta este: surplus caloric. Cum il realizezi este strict treaba ta. Cateva sfaturi: scade nivelul de activitate zilnica, mananca alimente dense caloric, fa putin sport pentru hipertrofie. Inca cateva mentiuni mai am....numarul de mese pe zi NU conteaza, ci caloriile de la final conteaza. Proteine mananci de cand te ai nascut si pana mori, deci ''iei deja proteine''

| LostForForever a răspuns:

Bagă shaorma cu usturoi și Granini cu piersica te faci dinozaur -_-

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut, Gabriela! happy Nu îți place mâncarea fast-food?

Funda? big grin