| maxim341 a întrebat:

-Vreau sa ma tund ca si chef Florin Dumitrescu, vreau sa stiu cam cat ar trebui sa astept pentru a-mi creste parul, si ce pasi ar trebui sa urmez, (am parul cret)...laughing astept raspunsuri cat mai multe...dau funda pentru cel mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| RCristofor a răspuns:

Salut,in medie parul poate sa-ti creasca in 3-4 luni, dar daca dispui de o suma de 50-70 de lei te poti duce la farmacie sa-ti cumperi vitamine pentru par si nu vei astepta decat 2-3 luni maxim. Fundahappy