| ArianaCdt a întrebat:

Vreau sa ma tund cam pana mai jos de umeri. Ceva idei de tunsori mai dragute?big grin Am fata ovala si parul foarte putin ondulat. il am lung, daca aveti idei de tunsori altfel decat pana pe la umeri, spuneti big grin

4 răspunsuri:
| Corleonee a răspuns:

Cel mai bine, cere parerea persoanei care te tunde. are experienta si va sti cum iti sta cel mai bine. eu asa am facut tot timpul

| Julliette1 a răspuns:

Un bob lung ar fi dragut happy

| ArianaCdt explică (pentru Julliette1):

Sa stii ca la asta ma gandeam si euthinking

| Julliette1 a răspuns (pentru ArianaCdt):

Si eu intentionez sa ma tund asa, chiar mi se pare super ok tunsoarea.happy