| Modx a întrebat:

Vreau sa merg la facultate in unul dintre cele doua orase Timisoara sau Cluj deoarece acolo am unde sa stau. Ce ziceti sa aleg Timisoara sau Cluj care oras e mai frumos? Voi ce ati alegE?

Răspuns Câştigător
| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Eu as alege Cluj, fiindca acolo e mai frumos, cu mai multa cultura si poti sa vizitezi si Salina cand ai timp! Funda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoase amândouă. Doar că la Cluj o să ai ocazia să faci bilingv probabil. Vei cunoaşte maghiara mai bine ca româna după ce termini.

| Cosmiinna a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica, ce vrei sa spui?laughing eu sunt clujeanca si nu stiu un gram de maghiara, nu conteaza daca vi la cluj, asta nu inseamna ca vai vei sti maghiara oh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmiinna):

Am zis " probabil ". Asta reiese din ce vedem noi la televizor; că în Cluj şi Târgu-Mureş se vorbeşte şi în maghiară şi în română. N-am zis-o ca să jignesc sau să fac mişto. happy

| Cosmiinna a răspuns (pentru anonim_4396):

Pâi da dar nu vreau să aud de unguri că oricum nu-i suport happy deci mai bine să nu ştie maghiară rolling on the floor