| Elena567223 a întrebat:

Vreau sa-mi comand ceva de pe answear.ro si vreau sa stiu cat dureaza livrarea. Ei spun ca sunt trimise in aceeasi zi... asta inseamna ca primesc produsul exact in ziua cand il comand? PLS AM NEVOIE DE RASPUNS FAST!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atentie: ei trimit in aceeasi zi, dar curierul poate sa intarzie si 3 zile!
Din experinta pot spune ca, NICIODARTA nu s-a primit pachetul in aceeasi zi!

| MrWZJ a răspuns:

Buna, e imposibil sa primesti produsul in ziua in care il si comanzi. Trebuie sa iei in calcul incarcarea, transportul si livrarea coletului.
De aceea ei spun ca il livreaza in ziua aceea, adica il incarca, dar doar minim urmatoarea zi il vei primi.

__________________________________________________________________
Pe mine ma gasesti pe YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEXCL4y9MfbEFDpMHwe3HNA

| AlexBV2002 a răspuns:

Dacă ei zic asa noi putem sa-i contrazicem?! laughing)

| Horațiu_Voicu_1984 a răspuns:

Cum este scris și în celelalte comentarii, produsele pleacă din depozit în ziua în care faci comanda. În general durează aproximativ 48 de ore până ce intrii în posesia coletului.