| CristiPalidu a întrebat:

Vreau sa-mi comand o pereche de converse. Am intrat online pe converse.com, dar vad ca marimile sunt cu totul altele. Eu nu stiu ce marimi sunt mai exact, USA sau UK. Eu port 41, deci cam ce marime trebuie sa iau? Apropo, cat dureaza sa ajunga perechea la mine? Mai platesc taxe de transport?

1 răspuns:
| llMalvinall a răspuns:

Http://www.supadance.ro/info uite aici uita-te atent scrie acolo mai exact 41=7.5 si cat despre plata pai eu asa cred ca trebuie sa platesti doar nu o pica din cer =)) costa si drumul ala care il face firma sau ma rog cine ii distribuie. :) funda?