| RockAddicted a întrebat:

Vreau sa-mi comand un tricou rock. m-am uitat pe siteuri si problema este ca nu stiu care este mai bun( care are mai multe tricouri cu mai multe trupe si modele, si marimi exacte, deoarece o colega si-a comandat si ea tricou marimea S si a primit unul XXL? iar termenul de livrare era peste 1 saptamana si ea la primit dupa 2 saptamani) PS: as vrea tricou cu ELUVEITIE, PAIN, LINKING PARK SAU 3 DAYS GRACE

Răspuns Câştigător
| Andrew1UiteCevaNou a răspuns:

Au comandat niste prieteni de-ai mei dupa un site: Bestial si au primit tricourile in siguranta si mi-au recomandat si mie site-ul asta.
P.S: aveau cu Eluveitie doar un singur model, cu LP aveau si Pain nu mai stiu sigur. Sper ca te-am ajutat :3

1 răspuns: