| damira a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar adidasi online pentru alergat si nu stiu care sunt buni, aia cu talpa din spate mai mare? Stiti un site de unde pot gasi?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca au talpa mai groasa sunt mai buni pentru ca asa e ca un fel de burete care se comprima cand alergi si calci cu piciorul, daca e subtire cu timpul se deterioreaza materialul din interiorul adidasului si simti dureri cand mergi cu ei.

| crisgently a răspuns:

Iceman are dreptate in legatura cu talpa.nu inteleg de ce vrei sa-ti cumperi online? parerea mea e ca mai bine mergi la un magazin:alegi, probezi si daca iti plac ii cumperi.nu uita:ochiul e usor de fraierit! ar fi pacat sa-i comanzi online, si apoi sa iti para rau, ca nu sunt prea comozi, au defecte etc. sper ca ti-am fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca adidasii pe arcuri, sunt f buni, amortizeaza f bine socurile in timpul alergarii

| nikkk a răspuns:

Depinde unde vrei sa alergi, pe stadion sau in parc