| Anonimusss a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar placa de intins care sa si creponeze parul si ondulator, dar nu stiu care sunt mai bune.Ma batea gandul sa-mi iau set din acela cu de toate, dar am auzit ca nu sunt atat de bune? voi ce parere aveti? daca se poate sa ma ajutati si cu niste poze?big grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| L a răspuns:

Uite asta o am eu: http://www.youmago.ro/gallery/highres/416893/698869 `, mi-am luat-o de curand si sunt foarte multumita de ea.:X`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut daca mai esti interesata eu am doua placi, dintre care una nu o mai folosesc si as vrea sa o vand.creponeaza,indreapta,onduleaza.daca doresti mai multe detalii lasa-mi id-ul tau pe undeva sau cauta-ma pe eva unde nick-ul meu este gabrielaa17.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am set cu de toate si nu e bun nu se intinde nu se onduleaza nu nimic. Mai bine ia-ti o placa normala