| AliceHoffler a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Samsung Galaxy S2, dar nu sunt sigura daca este atat de bun pe cat cred eu.
-Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Cristi112 a răspuns:

Uite aici o comparatie http://www.emag.ro/compare/93.daca mai poti sa strangi 500 lei si iti iei s3 mai performant...dar daca nu sa stii ca e merita si s2, totusi nu e de lasat balta inca mai are potential ..acum tu decizi..si da s2 este foarte bun, numai ca trebuie sa ai grija de el ca la prima cazatura pe beton :-s. numai bine