| cristiana_4483 a întrebat:

Vreau sa-mi fac cont p youtube si la un moment dat imi spune ca adresa d email este invalida. ce fac?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui daca adresa ta de email este pe yahoo.com ori gmail.com. Pentru cont pe youtube trebuie sa-ti faci un cont de email pe Google, Gmail. Acesta iti va fi contul si pe youtube (numele de utilizator si parola). Eu asa am procedat cand mi-am facut cont pe youtube si am reusit. Succes si numai bine!

| dany_6394 a răspuns:

Pune @yahoo.com

| ˇVelvetMeˇ a răspuns:

Fa-ti alta adresa