| Pυƒυℓєтє a întrebat:

Vreau să-mi fac cont pe FaceBook, dar sunt prea multe chestii de făcut pentru asta. Acum trebuie să dai nr. tău de telefon ca să confirmi nu ştiu ce tâpmenie. Înainte nu era aşa. Cum să fac să fie mai simplu? sad

2 răspunsuri:
| Ioana222221 a răspuns:

Eu recent am facut un facebook si nu mi-a cerut numarul de telefon este doar obtional thinking

| Pυƒυℓєтє explică (pentru Ioana222221):

Eu dacă nu-l dau, nu pot să-mi fac FaceBook-ul... Nu ştiu de ce sad Ei îmi trimit un cod care trebuie să-l bag nu ştiu unde la FaceBook, ca ei să fie siguri că sunt eu, sau ceva de genul ăsta.