| XNamex123ro a întrebat:

Vreau sa-mi fac o poza pentru coperta pentru pagina mea si m-am uitat la alte pagini la pozele de coperta si cam vreau si eu ma ajutati daca puteti sa-mi dati niste programe din astea

4 răspunsuri:
| marrrrriaaaaaa a răspuns:

Http://www.picmonkey.com/
Eu zic ca aici poti face poze de coperta foarte bune.Si eu l-am folosit.

| o0JesSsy0o a răspuns (pentru marrrrriaaaaaa):

Dai bani pe acel program nu :?

| marrrrriaaaaaa a răspuns (pentru o0JesSsy0o):

Nu.e gratis

| nikolleta200101 a răspuns:

Iti poti instala photoscapebig grin iar daca vrei sa faci cu icon cauta facebook logo(google).si e un program snipping toll, trebuie sa ai windows 7:*
Fundita?^.^