| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac tatuajsad si parinti nu prea sunt de acord... vreo idee? am 16 ani

Răspuns Câştigător
| adelina_5429 a răspuns:

Bine ar fi sa mai astepti vre'o 2 anisori happy. deoarece tu inca te dezvolti iar pielea ta la fel.Si peste 2 ani se va vedea super najpasad Asa a facut si o prietena de a mea si acum regreta. Poti sa iti faci cu hennahappy bafta

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Să mai aştepţi doi ani! Nu ai ce face, acum eşti încă copil şi s-ar putea să regreţi alegerea făcută! Baftă!

| Kitty a răspuns:

Eu nu vad nicio placere in asta. E un desen pe care o sa-l ai toata viata si sa se vada mereu si mereu, ceea ce mie nu mi-ar placea. Mai asteapta doi ani, nu are rost sa te certi cu parintii din cauza unui tatuaj.

| Daianaa a răspuns:

Daca vrei neaparat sa-l faci. fa-l unde nu l-ar putea vedea parintii. dar atunci nu stiu de ce l-ai mai face daca nu il vede nimeni.nah.mai gandeste-te.