| georgyg98 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un bloghappy. >ideiiisaddespre ce sa fie). >Funda: va rog rapid

Răspuns Câştigător
| Lavy a răspuns:

Pai,poti face un blog in legatura cu calculatoare,despre moda, despre animale, si poti sa te mai iei si de la categoriile de la TPU!

3 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Sa fie ceva unic, creat de tine. Nu copy/paste.
Depinde de ce abilitati ai.
Lingvistice, parioristice. Daca descoperi abilitatea ta, vei putea sa iti faci un blog superb.
Sper ca am fost de folos.

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Poţ să îţi faci un blog personal sau unul de divertisment.
Pa, pa.

| Liliana_6557 a răspuns:

Paai, poti sa scrii despre sentimentele tale, sau daca nu esti persoana care sa se deschida unu`i blog, scrie stiri, muzica, articole despre cantaretii tai preferati. etc big grin