| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un cont paypal, numai ca nu am inca cont/card bancar. Pot sa fac contul asa incat sa confirm contul bancar/cardul mai tarziu sau nu?? Ofer FUNDA!!

3 răspunsuri:
| clorhidrat a răspuns:

Contul paypal poti sa il faci oricand, iti trebuie doar o adresa de mail. Mai tarziu poti adauga cardul Visa sau Master si doar atunci poti sa cumperi ceva.

| Killerman a răspuns:

Nu poti! Crede-ma ca am incercat si euhappy

| partenersite a răspuns:

Daca ai minim 18 ani, poti sa-ti deschizi cont PP si daca nu ai cont cu card atasat!