| Your0sweet3dream01 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un jurnal personal, vroiam mai demult sa il fac dar nu ma hotaram, imi dati niste idei aranjarea in pagina, desene, citate etc. happy p. s [cel mai bun raspuns fundita] tongue

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna Your0sweet3dream01,
Iti poti lua un jurnal mai special ca acesta http://ilovehandmade.ro/wp-content/uploads/2010/12/il_430xN_62901430.jpg si poti sa desenezi tot ce iti trece prin minte ca sa il faci sa arate bine, iti scrii secretele si tot ce vrei. O sa iti fie ca un prieten care nu va sopti niciodata secretul tau. Dar ai grija sa nu il gaseasca cineva. Poti sa iti cumperi un jurnal cu lacat mic si cheie.
Pa, pa

5 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

@Your0sweet3dream01: No problem. Mersi pentru fundita. Apreciez

| Leandro a răspuns:

Incearca online cu www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, ai gratuit hosting, spatiu, trafic nelimitat, adresa tip nume.ucoz.ro si o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| Your0sweet3dream01 explică:

DariusMafia2002-nu-ti place ceva nu comenta tongue
Oana- thanks happy

Răspuns utilizator avertizat
| lavi_3444 a răspuns:

Aranjarea in pagina:depinde ce vr sa scrii; desene:depinde ce te carac.cel mai mult; citate:statusuri, versuri di melodii (depinde foarte mult care este starea ta de spirit)