| Yodaime a întrebat:

Vreau sa-mi iau o pereche de adidasi de pe originals.ro si nu stiu daca e bine sa comanzi de pe internet

Voi a-ti mai comandat de pe acest site?

E bine sa comanzi?

Răspuns Câştigător
| Originals a răspuns:

Buna Yodaime!
Cumparaturile de pe internet au multe avantaje:
1. mai putin timp pierdut: nu trebuie sa pierzi ore intregi alergand si cautand prin magazine
2. comoditate: produsele comandate se livreaza la domiciuliu
3. posibilitatea de returnare in cazul Originals.ro de 30 zile
4. garantie a produselor in cazul Originals.ro de pana la un an
5. de incredere nu ar trebui sa se puna problema in cazul Originals.ro, probabil ne-ai vazut prin multe locuri, sau ne poti cunoaste aici
http://www.originals.ro/despre-originals-i-7.html

dar si cateva dezavantaje cum ar fi faptul ca nu poti vedea produsul inainte de a-l cumpara, nu il poti proba si e posibil sa te gandesti si la plata.

Originals.ro a incercat sa elimine aceste dezavantaje prin urmatoarele aspecte:

1. poze din toate unghiurile a produsului in cauza la o rezolutie foarte mare
2. descrierea oferita de producator si completata de Originals.ro
3. fiecare produs este masurat individual (vezi butonul ajutor marime)
4. poti plati cash la primirea coletului fara nici un risc
5. poti contacta un consultant vanzari pentru a cere orice informatii suplimentare
6. si daca totusi se intampla sa nu fii multumit de produs ai 30 zile in care il poti returna

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Eu de aici am comandat prin posta cu ramburs si cand nu mi-au venit am vorbit cu baiatu si mi ia schimbat si sunt unele preturi chiar foarte bune. vezi aici
http://www.magsport.ro/

| ecstasy:* a răspuns:

Parerea mea e ca poti sa iti faci timp sa mergi prin magazine acolo poti sa te uiti poti sa cumperi poti sa probezi si preturi destul de bune eu am o pereche de conversi rosii si o pereche de papuci din zarra si sunt ff multumit acum trebuie sa imi cumpar o pereche de adidasi dar nu am nici o idee cum sa aratethinking