| Onutzyk a întrebat:

Vreau sa-mi iau un Samsung Galaxy S II de la orange cu abonamentul pantera 12. Cam cat m-ar costa. Am strans deja 8 milioane jumate si la un magazin orange scria "cu abonament 810 lei". chiar atat costa?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Este intr-adevar la 199 euro dar la abonament de 21 de euro pe luna pe doi ani dar mi se pare f scump abonamentu asta

funda? big grin

3 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Da,dar cu un abonament lunar de ti se face parul maciuca.

| Onutzyk explică:

Acum m-am uitat si eu pe orange.ro si cu pantera 12, cum vreau eu e 425 de euro deci...

| zdrux a răspuns:

Nu are cum să coste atât de puţin; e mult mai scump telefonul.