| melena a întrebat:

Vreau sa-mi pun la profilul de facebook sa imi vada postarile si toate pozele si cei care nu ma au la prieteni. Cine ma ajuta cum sa fac?big grin

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Scrie undeva la condifentialitate " cine imi poate vedea postarile" si dai "prietenii prietenilor".

| aleahimk a răspuns:

Fotografii - Albume- In dreptul fiecarui album (nu il deschizi ) ai o rotita cu -setari- si acolo alegi optiunea,, public". Atfel iti va vedea toata lumea pozele, chiar si cei care nu sunt in lista ta de prieteni.

| baiatuldinbrasov112 a răspuns:

Nu e prea posibil...trebuie sa fie la prieteni altfel vor vedea doar 2-3 poze... funda?