| prizeFTW a întrebat:

Vreau sa-mi schimb scrisul. Stiti cumva un font frumos dupa care sa imi formez noul scris? happy funda

Răspuns Câştigător
| BlackBlood29 a răspuns:

Salut,uite iti dau eu un site:
http://www.dafont.com/
Alegi ce font vrei tu, il downloadezi si dupa daca ai windows xp intri in start (butonul care inchizi pc)dupa control panel si cauti fonts. Cand ai gasit adaugi acolo fontul downloadat!
Funda!

2 răspunsuri:
| LoOLyTaAh a răspuns:

Nu poti sa iti schimbi scrisul eventual sa te concentrezi si sa scrii mai ordonat daca nu ti se poate citi scrisul,winking