| LoveForShania a întrebat:

Vreau sa-mi tonifiez corpul,adica sa am abdomenul plat,forma picioarelor bine-definita, fara sa pierd din greutate.In cat timp s-ar vedea rezultatele daca ma apuc de sala?

1 răspuns:
| Skynettt a răspuns:

Ideea e ca tonifiatul este mai greu ...Nu sunt specialist in domeniu dar iti pot spune ca in aproximativ 3-4 luni se va cunoaste bine, asta depinde si de corpul tau dar te asigur ca un "antrenor de sala" iti va raspunde mai concret.