| iuandfto a întrebat:

Vreau sa organizez un banchet pentru sfarsitul anului scolar. Acesta se va tine in clasa. Aveti idei cu ce am putea aduce si cum sa decoram clasa?

1 răspuns:
| Lavazza_5427 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai in mijloc un spatiu in care puteti dansa. incearca sa asezi bancile lipite de peretii laterali si peretele paralel cu tabla. Aduceti un laptop sau ce vreti voi pentru a pune muzica. Cauta cat mai multe jocuri pe care le puteti juca intr-un grup cat mai mare si cel mai frumos ar fi sa aiba fiecare cate ceva mic, ceva finut care sa ii aminteasca de banchet. Incearca sa faci asta cu cateva colega sau macar cu una.e greu sa organizezi de una singura si iti vei da seama ca nu mai stii de ce sa te ocupi la cat de multe sunt. Decoratii... daca esti a 7-a sau a 8-a nu cred ca decoratiile au atata importata...mai ales nu conteaza ele mai mult decat distractia. Incearca sa ii faci pe toti sa se simta bine si sa pastrezi o atmosfera de distractie. si mai ales, sa fie toti bagati in seama happy mult succes si distractie placuta! happyhappy