| cristina_9458 a întrebat:

Vreau sa scriu o poveste cu titlul "Adolescenta sfarsitul copilariei" cine ma ajuta cu niste ideei?

Răspuns Câştigător
| Cosmy_Cosmin_1990 a răspuns:

Pai ai putea sa scrii despre maturizare despre prima dragoste si cum vei suferi din dragoste... pentru ca incepi sa stii ce e viata si incepi sa te lovesti de tot felul de decizii si sacrificii :p (sper ca a m fost de ajutor smug )

1 răspuns:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Poi despre cum ai iesit din generala.Cum te-ai indragostit prima data cum o fost viata de liceu etc