| Tedwiin3 a întrebat:

Vreau sa scriu o poveste pe facebook, pe pagina mea, dar mai degraba nu as vrea sa o scriu eu. Imi spuneti de unde as putea sa iau o poveste lunga, ca sa o pot posta?

3 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Wattpad.
Dar nu e frumos sa furi povestile altora.
Unii chiar au muncit pentru ele.
Mai bine te apuci tu de una!

| Tedwiin3 explică (pentru Sadop):

Nu ma refeream sa iau povestile altorahappy Nu vreau asta. Vroiam sa iau de pe net, povesti puse asa, cum ar venii la intamplare, nu puse deja pe facebook happy Oricum, mersi.

| Sadop a răspuns (pentru Tedwiin3):

Asa, la intamplare nu cred ca gasesti. Dar totusi poti lua de pe Wattpad, acelea nu sunt puse pe Facebook, insa sa precizezi sursa.