| donsoara a întrebat:

Vreau sa scriu o poveste psihologicabig grin. Imi dati niste idei de titluri va rog?happy Funda...

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

Uite un site super cu un generator de titluri pentru cărţi. http://www.kitt.net/php/title.php
Încearcă până găseşti ceva care să se potrivească cu ideile tale.
Succes. Xoxo.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poţi trata mai multe subiecte: Sinuciderea, Emoţiile, Optimismul vs Pesimismul, Gândurile, Visele...scrii întâi povestea, apoi îi pui titlul corespunzător.

pa, pa.

| Scriiitoare a răspuns:

Conteaza mult subiectul...

| xCăpşunici a răspuns:

Psihologica...Hm...am nevoie de mai cmulte detalii. dar ok voi incerk

-Ce se intampla in mintea mea
-Psihologia
-Povestea Psihologica
-Un basm desprins dintr-o arta PsihologicA!

| greenmile00 a răspuns:

Creatia cuantumului elementar al nimicului coplesitor

na si dezvolta de aici laughing)