| EGGc a întrebat:

Vreau sa stiu ce aplicatie pot instala pe Samsung pentru muzica, merg într-o zonă fara semnal si as vrea o aplicatie pe care să pot salva muzica si sa o ascult când nu mai am conexiune la internet.

3 răspunsuri:
| Bariel a răspuns:

Nu cred ca exista, trebuie neaparat sa descarci muzica in telefon ca sa poti asculta fara conexiune la internet.Cat despre virusi, daca nu dai click pe anumite elemente de pe siteuri dubioase nu o sa ti se infecteze telefonul! Iti recomand fvlto, eu de acolo mi le descarc

| Mariarobertina300000000 a răspuns:

Nu e neaparat o aplicatie, copiaza link ul de pe Youtube, scrie pe google : google convertor mp³ si de acolo descarci in muzica play, poti asculta fara net, doar ca dureaza putin pana le descarci.

| EGGc explică (pentru Mariarobertina300000000):

Nu vreau sa imi virusez telefonul, daca se poate as vrea doar o aplicatie, multumesc