| adaada12 a întrebat:

Vreau sa stiu daca se poate sa ni se scada nota la purtare pentru ca ne-am udat cu apa in curtea scolii
Este vorba despre mine si inca o colega, iar noi suntem cele mai bune din clasa(la invatatura, iar la purtare suntem mult mai bune decat multi altii care fac prostii si nici macar nu li se spune ca o sa le scada nota la purtare). Va rog spuneti-mi si ce se intampla daca imi este scazuta nota!
FUNDA la cel mai bun raspuns
mersiiibig grin

Răspuns Câştigător
| Aliosha a răspuns:

Nu ti se va scade nota la purtare doar pentru atat, stai linistita