| anneadl25 a întrebat:

Vreau sa stiu mai multe despre liceul bilingv George Cosbuc, in special despre profilul de filologie. Cate ore sunt din fiecare materie? ce teze se dau? ce parere aveti despre el( despre colegi, profesori, cum se preda...etc)? va rog mult de tot, ajutati-ma! imi doresc sa intru in acest liceu, deoarece am auzit ca e foarte bun; totusi, mai am nevoie de cateva detaliilaughing ( si imi cer scuze daca am ales categoria nepotrivita )

4 răspunsuri:
| anna01 a răspuns:

Ai nevoie de pile si de multe cunostinte la engleza-detaliii d-astea.

| Blosssom a răspuns:

Limbi straine, istorie, romana, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supeeeeeeeeeeeeer doar ca tezele sunt groanic de grele si profii favorizeaza elevii...ai grija ca profa de kimie isi favorizeaza fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe profa o chema gafencu si e rea si fitoasa.pardon fata e fitoasa...