| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca sunt urat sau frumos si daca ati vrea sa aveti o relatie cu mine vorbesc de fete nu sunt gay:)) (de curozitate). Nu conteaza ce spuneti puteti sa spuneti ca sunt bocciu ca am cosuri multe ca sunt urat. ca sunt frumos etc. Dau funda celui mai sincer.

POza cu mine: http://i.imgur.com/km2Te.jpg

Răspuns Câştigător
| InuIo a răspuns:

Nu esti urat si cosurile sunt normale. Daca vrei sa scapi de ele incearca sa te speli mai des pe fata si foloseste ceva creme. Oricum nu vreau relatii nefiind in tara:-p. Succes la gasitul prietenei dar chestia asta da dovada de disperare.Ai putea merge la un club sau ceva unde vei cunoaste mai multe fete. Scuze pentru sinceritate dar mi sa cerut.

5 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Esti un tip ok,cel putin asa se vede in poza asta,si incearca sa nu mai fii complexat de cosuri,intr adevar se vad,dar acum din poza nu stiu cat de proeminent,numai ca si pentru ele exista remediu,la farmacie,sati linistit.
Si nu te mai speria,pentru ca esti la varsta pubertatii,cand si ele au rolul lor si chiar nu pot sa se faca absente la varsta ta.
Asta nu e o problema,mii se pari un tip dragut,daca nu ai momentan o preitena,fii sigu ca va veni si timpul ala,se vede ca nu esti o pers repulsiva!
Cred ca intrebarea asta vine,din tr o experienta,cred ca nu ma insel,o experienta urata pentru tine,dara oricare ar fi aceasta,oricine te ar fi jignit,ignora l/a.
Esti un super baiat si am sa ti dau nota maxima intrebarii tale, pentru naturaletea cde care ai dat dovada, de sinceritate.
Succes pe mai departe!

| iNs a răspuns:

Si tu agati fete pe TPU? laughing

| Marius_1903 a răspuns (pentru iNs):

Nu,dc?laughing au fost cazuri? eu am zis ca daca ar vrea o relatie cu mine adica daca a-si fii ok din punct de vedere fizic. nu ca vreau sa am o relatie cu o fata.cred ca ai inteles gresit

| Marius_1903 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti ceri scuze asta si vroiam sinceritate. Legat de cosuri folosesc si mama lor de creme ca daca nu as folosti a-si avea mai multe.Si nu sunt disperat am avut prietene(gagici). Doar ca uneori ma desconsider.

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu esti urat deloc, in schimb mai fa si tu sport ca sa agati fete si lasa-ti parul sa mai creasca putin ca fetelor le plac emolaii. laughing