| iloveyouandreea a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. naruto cu cine ramane cu sakura sau cu hinata si cate episode sunt din naruto shippuden si naruto moare?

5 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Naruto Ramane cu Hinata dupa ce isi da seama ca ea il Iubea de mult si ca si-a riscat viata pentru el in lupta cu Pain. Toate episoadele is 176 cele care te intereseaza, restul doar niste facaturi. Si Naruto nu o sa moara o sa aiba ochi de broasca Smekeri rau de tot si o sa se bata cu unu care a distrus satu frunzei, apoi dupa ce il cafteste in convinge pe Pain sa ii aduca pe toti la viata ( deoarece ii omorase pe toti si Kakashi si pe Tsunde )

| AllyLove a răspuns:

Pai inca nu se stie deoarece seria naruto shippuden inca nu s-a terminat,dar sunt foarte multe sanse ca naruto sa ramana cu hinata deoarece aceasta s-a luptat cu pein pentru naruto,iar in manga naruto(care e cu mult inaintea anime-ului) naruto o incurajeza pe hinata spunandu-i ca este foarte puternica,iar apoi el isi aduce aminte cand hinata s-a luptat cu pein si ii zambaste placut hinatei(asta se intampla in razboi), iar naruto nu cred ca moare pana cand nu va deveni hokage si pana ce il va salva pe sasuke, la urma urmei el este personajul principal si este imposibil sa moara.

| Jullie_2542 a răspuns:

LOL.pai de fapt naruto shippuuden nu s-a terminat inca din cate stiu eu [nu m-am mai uitat de mult] si nu, naruto nu moare.

| stefan60 a răspuns:

Nu se stie... dar lui naruto ii place de sakura iar lui hinata de naruto si ep sunt in jur de 500 manga iar anime 209. Naruto nu o sa moara! Pentru ca asa se numeste desenul

| Colorat_Un_Personaj_1990 a răspuns:

Naruto shippuden inca nu s-a terminat si nu se stie sigur, dar din cate am obs eu naruto o iubeste pe sakura si-a riscat viata pentru ea de atatea ori si sakura chiar daca nu arata prea des tine mult la naruto, eu una sper sa fie in preuna