| XOXO_1320 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. Unui baiat i-a placut de mine toata vara si s-a tinut dupa mine, dar mie nu mi-a placut.Am vorbit pana in noiembrie si tot imi spunea"Te iubesc". Cand ii spuneam ca ma combin cu un baiat se criza si nu mai vorbea cu mine o ora.Si pe la inceputul lui noiembrie l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine, dar el a zis ca el vrea sa faca sex, si s-a combinat cu una care face, dar cand ma intalnesc cu el se uita insistent la mine si intoarce capul dupa mine. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| hajimemasho a răspuns:

Te rog... nu te mai uita la el. Bine ca s-a combinat cu una care vrea sa faca sex. Acum el nu vrea decat sa te intimideze si sa te faca sa-ti para rau. Zambeste, razi, intra in cat mai multe activitati si bucura-te ca ai scapat de el. Din momentul in care te-a refuzat... tu nu mai existi pentru el. Trebuie sa te pretuiesti si sa nu-ti mai pierzi nici o secunda din timpul tau. Mult succes

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Si eu m-as combina cu una care ofera. laughing
Well... Cred ca trebuie sa va clarificati prioritatile si bineinteles sa discutati despre aceste interactiuni dintre voi.
Spor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca tipul este un obsedat, odata ce te-a lasat pe tine [cu toate ca te iubeste] deoarece tu nu vrei sa faci sex pentru una care vrea >:p...dau tu dc i-ai propus sa fiti impreuna? il iubesti?