| alexandrutza12345678 a întrebat:

Vreau sa va intreb cu ce va epilati pe abdomen?

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Cu epilatorul. E cea mai rapida si usoara metoda de a te epila cam oriunde dupa parerea mea, excluzand zona intima. Dar trebuie ca pielea sa fie foarte intinsa, de exemplu eu stau pe spate ca sa mi se intanda complet pielea abdomenului si incep sa ma epilez. Nici nu doare deoarece pielea e mai groasa in zona aceea.

| Violleta2022 a răspuns:

Fetele nu au par pe abdomen, doar baietii/barbatii!

Ma rog, poate sunt si anomalii ale naturii, iar in cazul asta, poate este bine sa te referi unui endocrinolog inainte sa incerci s ate epilezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ceara. e simplu si sanatos