| Meeee2 a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu cineva pe Whatap sunt foarte stresat, nu stiu ce e cu mine, tremur tot si simt ca imi explodeaza capul.

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si daca vorbesti cu cineva pe "WhatsApp" sigur iti trece explozia de cap?

| Catrice a răspuns:

Nu ca pe urma vin sa ne bata și pe noi.

| Sofer a răspuns:

Cu ce te putem ajuta ca să nu îți explodeze capul?

| Kerre a răspuns:

Vrei sa vorbesti cu cineva pe WhatsApp ca esti stresat sau esti stresat de persoana cu care vrei sa vorbesti?

| Meeee2 explică (pentru Kerre):

Pt ca sunt stresat

| Meeee2 explică:

Sunt prea fraier si toti ma calca peste picior am 18 ani si nu sunt in stare sa ma descurc in viata dubt fricos de fel si prefer sa ma inchid in mine si nu mai ies din casa de cateva z ile prefer sa mor decat sa duc o viata asa

| ClaudiuMIUI a răspuns:

Salut, cred că te pot ajuta

| ClaudiuMIUI a răspuns:

Scrie-mi in privat

| Meeee2 explică (pentru ClaudiuMIUI):

Trimitemi tu un mesaj ca nu imi da voie

| ClaudiuMIUI a răspuns (pentru Meeee2):

Acceptă cererea de prietenie