| FriendsShow a întrebat:

Vreau si eu cazare in eforie nord/sud sau costinesti cu pretul de 60-75 lei cu patru locuri intr-o camera si cu baie. exista? daca da link. funda

7 răspunsuri:
| Justmeandmysmile a răspuns:

Cel mai ieftin asa am gasit, ca sa vezi preturile dai la tarife, te descurci http://www.turistinfo.ro/......43937.html

| ella113 a răspuns:

Nu crezi ca esti prea petrentios adica si cu baie in camera si 4 locuri la 60-75 de lei si in perioada aceasta banuiesc care este cea mai scumpapoate la 100de lei sau la 150 mai gasesti dar la 60-75 de lei sigur nu
daca ai noroc gasesti la 100 de lei dar departe de plaja crede-ma stiu ca si eu am cautat foarte mult cazare si cam stiu preturile peste tot

| fuckThisLife a răspuns:

De ce nu vi direct in eforie? stau aia cu cheile pe toate drumurile laughing...nu ai cum sa nu gasesti, adica la hotel oricum e foarte scump dar gasesti tu pe cineva care sta la casa, care va va oferi o camera la pretul pe care il vrei happy

| TutiQ a răspuns:

Oh, gasesti si mai ieftin de atat!
Eu am gasit in costiensti cu 45 de lei pe noapte in camera de 2 locuri, iar in camera de 4 locuri cu 30 lei pe noapte. Intra pe www.macazez.ro sau pe www.infocazarecostinesti.ro sau pe http://www.turistinfo.ro Sunt foarte multe si preturi foarte bune. Depinde de perioada in care mergi. Si depinde si cu cat timp inainte iti rezervi camera pentru ca eu m-am apucat cu 5 zile inainte de plecare sa caut si nu am gasit nimic liber, mai ales in perioada 1 august-10august. Bafta!

| TutiQ a răspuns:

Eu ma refeream la pret de persoana, nu pe camera.

| chelie91ptm a răspuns:

Nu prea gasesti asa ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu, daca ai nevoie vara asta, da-mi un mesaj pe mess alexandruww2@yahoo.com,am eu un prieten care inchiriaza si sunt conditii destul de bune si pretul e ok