| mihhay a întrebat:

Vreau si eu idei de cadouri de majorat pentru fete si baieti, dar nu prea scumpe,
pana in 100 ron. Pana acum am facut cadou doar bijuterii... Oare le-au placut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care nu stii ceea ce ii place, poti sa contribui impreuna cu colegii la un cadou comun sau avand in vedere ca suntem in criza puteti sa strangeti banii si sa ii daruiti impreuna cu o felicitare semnata de toti.
Viziteaza un magazin King Art poate gasesti ceva ce are legatura cu personalitatea fiecaruia.

Un inel de argint, bratara, cercei, set, rochita de vara, carti, o gramada de dvd-uri ca sa ne uitam in vacanta, o peruca, costume de baie, mp4, camera video, aparat de fotografiat, o excursie... thinking

7 răspunsuri:
| SweetPrinces a răspuns:

Cu siguranta leau placut happy pai la fete ar merge cadou, crema de corp sau de fata, parfum, rimel sau un set de farduri si pentru baieti o curea faina pentru pantaloni, nu mai stiu si eu am o problema cu asta niciodata nu stiu ce sa-i cumpar la iubitul meu de ziua lui pana acum i-am cumparat bijuteri a fost foarte multumit happy bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.BijuteriiXandra.ro gasesti tot felul de accesorii unicat din sticla si pietre semipretioase, la pret ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
poti gasi o bijuterie care sa se potriveasca cu stilul fiecaruia (si la preturi bune pentru orice buzunar ) aici: http://www.argintarie.ro/Bijuterii-din-argint-c-3-s-price-sd-0-pg-1.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
daca are face 18 ani si e ziua lui sau ei ia un biberon pune-i o bautura tare si in fasoara in multa multa fartie apoi bag-o intr-o cutie asi apoi in punga de cadou o sa fie tare il sau o pacalesti ca e suc cola daca vrei ok
am facut si eu STA SI A FOST TARE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu imi dai mie si eu iti dau tie nu trebuie sa fie interesant numai ce iti trece prin cap ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fate ca il sau o intrebi de curoozitate ce i-ar placea de ziua lui sau ei cel mai mult

| maxym a răspuns:

Eu cred ca le-au placut. Incearca un magazin nou aici http://www.arafashion.ro