| тøххynee a întrebat:

Vreau si eu mai multe pareri despre acest site va rog. merita sa ma risc?
credeti ca sunt seriosi?
http://www.okazii.ro/......apple.html

Răspuns Câştigător
| VeveritzaKamicazee a răspuns:

Daca vrei sa il iei pentru look ca arata fain si nu vrei sa folosesti aplicatile unui iphone e in regula din cate am vazut utilizatorul e ok poti lua dar din punct de vedere al setarilor e varzawinking

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te risca, nu ai garanție, nu poți să-l returnezi!
Pa, pa.

| VeveritzaKamicazee a răspuns:

Este replica. deci nu se merita sa il iei. toate fake'urile folosesc java deci nu poti face mai nimic pe el nu are wierless si are camera de 0.3 mgpx deci vga de aruncat la gunoi happy