| Cocolinoo25 a întrebat:

Vreau si eu mesaje cu " Buna dimineata" Sau "Noapte buna" pentru al meu iubit.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

"Culcă-te odată!"
"Trezește-te odată!"

| Smiiiley a răspuns (pentru Musique):

rolling on the floor)).ti-as da funda pentru astaarolling on the floor)

| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Vrei idei pentru mesaje sa ii trimiti iubitului tau?

| Cocolinoo25 explică (pentru Adrian_Grasuţu_1995):

Daaa`batting eyelashes`!

| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns (pentru Cocolinoo25):

laughing. Sincer mi se pare foarte amuzant..nu cred ca ii place ca ii trimiti romane. incearca pur si simplu. Neata iubii..si Noapte buna, te iubesc.

Scurt si la obiect laughing)) nu te lungii cu romane..ca se pierde amoru smug

| Cocolinoo25 explică (pentru Adrian_Grasuţu_1995):

Pai sincer, incep eu sa ma plictisesc de mesaje de genu` : " Buna dimineata iubi`!, " Noapte buna iubire`! " Vreau ceva nou` devil`!

| LauraDana a răspuns:

Noapte buna puisor eu pe tine te ador:* si mai vreau sa iti soptesk eu pe tine te iubesc:* sa imi visezi doar ingerasi asa d skumpi ca si tine:X Te iubesc:X vise frumoase si placute si somnik pufos:*

Noapte buna skumpul meu puiut drag si iubit, sa ai parte doar de vise cu ingerasi dragalasi ca si tinetongue somnik usor 7 purici pe'un picior, te iubesc frumoshu` meu big hug

sper ca te-am ajutattongue

| HitlerBucuresti a răspuns:

Dimineţile mele încep cu tine❤❤❤Bună Dimineața, celui mai special bărbat din viaţa mea, hai repejor fă ochişori trezirea! căci cineva asteaptă cuvinte dulci si săruturi virtuale (scuză pentru seara de eri că sunt o NESUFERITĂ căci uneori scriu atit de rece si aiurea ???????? sunt NEBUNĂ şi recunosc! Nebună şi geloasă căci cred că vorbeşti cu cineva!???????? Mulțumesc că am Dimineți cu tine indiferent că ne prind in paturi (de cămin ????) diferite dar am rabdare căci ştiu că va fi şi Dimineața in care o săti fac cafeaua cu toate ca cafeaua o beai după ştii la ce fac aluzii (Nimf)???????? (sau o săți calc hainele de muncă cel puțin, eu așa cred...(Doamne, ce timpenii zic ???????????? imaginația mea nu are limite????) sau o să te cuprind pe la spate urmind o doza mare de pupuri şi lenevind in pat şi știind că ai lângă tine omul în ochii căruia ești perfectă fix așa cum ești tu!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ O zi frumoasă suflețelul meu!