| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste descrieri despre viata, prietenie si iubire pentru poze la hi5 :X
Mersii :*:*:X

Funda pentru cele mai multe happy

2 răspunsuri:
| Ɔнσcʝσℓαтɛ a răspuns:

Cauta pe www.statusuri.ro gasesti foarte multe;)

| Adee_5051 a răspuns:

1.hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta.vei cauta privirea mea in fiekre EA din viata ta
2.Tine-ma aproape.pentru ca s-ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant.in timp ce tu erai ocupata sa colectionezi pietricele.
3.M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia`. Io`NU te vand` . te dau degeabawinking
4.imi place vrajala ta,dar sa nu intelegi gresit!daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit"
5.Nu mai e Ea!Fetitza ce tacea!Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa
6.te uiti la ea,dar ma vezi pe mine! o atingi pe ea,dar ma simti pe mine! ma vrei pe mine,dar te multumesti cu ea! niciuna ca mine, 1000 ca ea.
7.Elegant,dar ce e dincolo de fata asta.stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.
8.Frumusetea nu se masoara prin volum;o singura floare pune in evidenta un copac mare;o singura stea confera armonie imensitatii cerului intunecat!
9.~sa ma schimbi cu altcineva nu poti.la mine iubesti tot ce la ea nu suportzi~love struck:X
10.M-a avut si M-a pierdut.Acum ma vrea nu se mai poate.Oricare va fi ea v-a purta Amprenta mea
11.Stiu sa iubesc stiu sa ranesc.nu te juca stii bine ca pot trisa.
12.Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti
13.E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*
14.Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare
15.Fiecare cadere ma face mai puternica fiecare tradare ma face mai tare . fiecare barfa ma face mai importanta winking
16.Pata pe care o lasa o singura minciuna nu poate fi stearsa de o suta de vorbe adevarate
17.Adevarata personalitate a unui om este redata de felul in care trateaza o persoana care nu-i poate oferi nimic in schimb!
18.90% din arta de a trai consta in a te intelege cu cei pe care nu-i poti suferi!
19.cand Ma Privesti Ce Regreti Mai Mult? Sansele Pe kre le-ai Avut Sau Faptul ca M`ai Pierdut?
20.Sunt diavol cu suflet de inger,flacara cu inima de gheata sunt intunericul care produce lumina sunt ceea ce doresti,ce privesti!dar ceea ce nu poti avea
21.tratez cu indiferenta persoanele kre ma invidiaza.si daca vorbesti de mine.n-ai sansa sa te nasti ca mine.nu sunt plina de mine,dar sunt satula de persoanele kre se cred importante.
22.~Nu sunt ceea ce par a fi,nu sunt ceea ce ar trebui sa fiu,nu sunt ceea ce sunt sunt ceea ce nici nu te gandesti ca pot fi~
23.Am o nebunie kre iti place tie am ceva aparte eu nu sunt ca toate
24.Poate am aere in cap e problema mea Nu poti sa ma suporti asta e problema ta Nu ma cunosti nu mai comenta Ai grija de viata ta nu de a mea.
25?Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii?
26?La tot pasul sunt vorbita de rau si nu imi pasa.in ciuda tuturor.duc o viata frumoasa?:X
27.Iti multumesc ca ma mangai in felul tau.iti multumesc ca ma saruti in stilul tau.iti multumesc ca te uiti la mine ca la Dumnezeu.iti multumesc ca ma iubesti cum te iubesc si eu
28.Tu nu stii de mine nu stii cine sunt.Dar eu mi-am creat o lume in care ne iubim si tu ma stii, ma vrei, ma ai, iar eu eu te privesc si nu-mi ajunge te simt si nu ma satur te am si te mai vreau
29.Stie` cand` sa rada`,Cand sa fie` supaRata`,Cand in `ochii tai `sa fie `singura faTa `ImpOrtanta
30."Ochii tai.inselatori nu reusesc sa`mi dea fiori.innebunesti.cand ma privesti.ai vrea sa aiiiii.dar nu primest
31.M-AM NASCUT in _CIUDA_ ta_SA SUFERI in _URMA_ mea_
32.sunt o BUCURIE pentru cei care MA PLAC.si o PREOCUPARE pentru cei care MA INVIDIAZA.
33.Invidia`ta Ma face superi0ara` exPresiiLe mele te d0b0ara` Barfele taLe ma Lasa rece` La pr0stie NIMENI nu te intrece`!
34.nu mai sunt cum eram.ACUM ZAMBESC,atunci plangeam.Nu mai iert MINCIUNI,nu mai cred in CUVINTE si privesc doar INAINTE
35.Am invatat sa am rabdare . Ca totul iti iese atunci cand nimeni nu te crede in stare !
36.Reuseam sa zambesc in momentele grele. .credeam ca priveam aman2 aceleasi stele.Dar sunt si ele departe si aveau dreptate. Cand imi sopteau din spate "RENUNTA LA TOATE!"
38.SuNt Shi Do0LsH3 sHi AmArA D3PiNde D3 VrAjEaLa suCaRiMe ShI TaLeNt dobor orice ClAsAm3Nt DiAmAnT Ad3VarAt eXeMpLaR UnIcAt
39.Te iubea fraiere!Chiar te-a iubit candva. Priveste`o dar stai departe.acum nu te mai vrea. E mult prea tarziu pentru regrete. Tot ce isi doreste e sa poata sa te ierte!
40.A foSt greu.Si Stii ca am dreptate.Am tinut capuL SuS. si am Mers mai departe.NU ma intereseaza ce crezi despre Mine .inainte Sa Spui Ceva de mine.UiTA`TE LA TiNE!
41.Nu'mi Trebuie Cuvinte ca Sa te Vrajesc.Stiu cand sa RAD cand sa fiu SUPARATA.cand in ochii tai sa par IMPORTANTA
42.Multzi baieti ca si tine si-au dorit sa stea cu mine si pe ei ii pacalesc iar pe tine te besk
43.In continuare`crezi ca tOtul iti apartzineh`. poti sa ai ORICe`dar nu sh`pe mine`. Nu trebuie`sa ma cautzi iti spun eu unde sunth`. In discOteca cu baietzii`acOlo`unde m`ai cunOscut
44.Ironica de placere, fitoasa de la mama natura, perversa de cand ma stiu. Nu critic despartirea Doar sa stii ca n.am mintit Ai fost cel mai important, Dar ai ramas un simplu mit.
45.Multe barfe . multe tarfe. Asta`i viata . Cand te gandesti la ele te apuca greata. Daca vrei iti dam noi subiect de barfa : Viata`i cea mai scumpa tarfa !
46.Nu m`atinge, nu plange si sti ceva? Lacrimile tale numai au de mult efect asupra mea winking"
47.pentru mine,candva se va lasa de vagabonteala.eu sunt PRINTESA lui chiar si atunci cand ma inseala.stii si u ca esti doar o aventura goala si ca la el in inima tot eu snt CAMPIOANA!
49.Ai gresit,dar stii ca orice om greseste M`ai pierdut,orice greseala se plateste Pe strada ne-ntalnim,ne privim tot cu regrete Oare tu pastrezi in suflet tot atatea sentimente?
50.Daca ai nevoie de mine,si ne despart 100 de pasi, fa tu primu' pas si voi face eu 99 pentru tine
51.Asta sunt si n`ai ce face ,alta mamy numai faceee .
52.TotuShi ma admiRa...pentRu ca Sunt cOpil.si am o lumE de Vis.si Singura mea atinGere.il duCe'n paRadis:X:X:X
54.Nu mai sunt fata ce ieri plangea, Zambesc si gata De azi sunt alta"
55.Fata desteapta SaRuTa, dar nu iubeste, AsCuLtA, dar nu crede si pLeAcA inainte de a fi dezamagita!
56.zice lumea ca's fitso0asha.dar mie deloc nu'mi pasha.ce sa fac ca's frumushika.fitso0asha si rea de mika.:Xhee hee
57.NEAM INDRAGOSTIT KA DRAQU THU DE MN IOPS DE ALTU hee hee
58.pentru mine barfa inseamna o reclama fara plata.deci barfeste-ma fata! ink o data si ink o data winking
60.Nu incerca sa ma judeci dupa niste aparentze sa dupa niste vorbe spuse de niste zdrentze!
61.Ai nevoie de dovezi ca sa crezi. Ai nevoie de iubire ca sa stii ce îti dorest
62.te uitzi ca fraerul in trecut.abia acum iti dai seama ce ai pierdut!
63.E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •
64. Si realizez ca pot.[Sa uit tot]?Ca si cum n-ar fi existat deloc Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum.poate am pierdut ce aveam.ptr altcva mai bun?]-]_]
65.Sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu-mi Place Sa Mintzi Cand Mint Si eu! Nu-mi Spune PA! E Replica Mea!De ce ne indragostim, apoi nu mai iubim? Si spunem adio fara sa gandim.
66.iti zic adio printre lacrimi,si te las in drum!am suferit prea mult ca sa te iert acum!
67.Cine umbla dupa iubire, n-o va gasi; cine-o da, o primeste inapoi:X
68.90% din arta de a trai consta in a te intelege cu cei pe care nu-i poti suferi!
69.Fericirea nu inseamna sa ai ce-ti doresti.ci sa doresti ceea ce ai.:X
!70.N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-ai fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem împreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti !
71.Noi 2 ne intzelegem asa de bnday dreaming.Deoarece Iubim Acelasi Lucru.Adik Pe Mn:X
72.Dragostea imatura spune ‘Te iubesc pentru ca am nevoie de tine’. Dragostea matura spune ‘Am nevoie de tine pentru ca te iubesc’.
73.Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu.Ai grija de inima mea.Ai grija de noi si de dragostea noastra.
74.Mica , da` a dracu' ! nu stii ce ma duce capu`
75.Uneori ma prefac Alteori chiar te plac Nu mai stiu ce sa fac Orice spui, nu te-ascult Orice faci, e prea mult Vreau sa taci si atat!
76.Nu inteleg de ce, pentru tine sunt o imagine, Hainele sunt doar un scut, Am un suflet n-ai stiut!
77.În fiecare noapte,inchid ochii si te visez pe tine Dar de fiecare data realizez ca visele nu devin realestraight face
78.Azi inca te mai simt Nu pot sa te ating, Dar vei ramane,mereu,visul meu. Orice s-ar intampla Mereu voi fi a ta Iar tu vei fi al meu!
79.Din 10 vorbe 9 le-am auzit viata mea a fost un Spectacol Din 10 fapte 9 eu le-am trait nu astept decat un Miracol
80.Iau foc . ! Cand se vb urat de ea .este prietena care m`a sprijinit atunci cand mi-a fost greu . e singura care ma tine sa nu ma prabusesc si va promit la toti ca n`o sa ma opresc . happy
81.Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce :
82.Stii . Sunt momente ce-ti ramân o viata Cu atâtea vorbe-n jurul tau fara substanta winking
83.Multi sunteti în stare sa cuceriti o fata . da putini sunteti în stare sa o tineti lânga voi winking.
84.El si Ea.- Ea.a pus suflet in tot,si l-a iubit cum nu mai iubise pe nimeni.nimic nu mai conta pentru ea,in mintea ei era doar El.El?nici nu o iubeawinking!
85.Oare stii?Copilului din mine ii este dor de jigodia din tine Oricum nu conteaza Orgoliul meu nu se mai pateaza love struck
86."Zambeste chiar daca esti trista:X niciodata nu se stie cine se indragosteste de zambetul tau:X:*
87.Ce nu`tzi place`? ca inima ta la Mne` trageee` !smug ;x
89.E Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe.Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva.Uita`te La Tine love struckxx
90.Ma vorbesc toti de parca ma cunosc; fara sa stie cine sunt sau nici macar cine am fost.
91.Ma barfesti?
Nu ma jignesti.
Asta inseamna ca ma invidiezi
92.Fii indiferenta si arata-le ca nu iti pasa. Zambeste chiar daca ai o pasa proasta.
Zambeste indiferent de problemele ce te-apasa. Zambeste ca viata e frumoasa.
93.bea din paharul tineretii atata cat ye plin,caci anii adolescentei se duc si nu mai vin!
94.@ Trecand Peste toate.Lasand in spate soapTe.noapte duPa noapTe. Gandindu.Ma la moarte . las amintiri prin fapTe ! . Distanta Ne desparte dar poate.voi reuji sa`ti fiu mereu aproape.
95.10% te vreau, 20% ma gandesc la tine, 30% imi amintesc de tine, 40% te respect, 50% imi lipsesti, 60% am nevoie de tine, 70% te plac, 80% ma innebunesti, 90% te ador, 100% fac misto de tine !
96.Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy'' Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas. Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind. Care te saruta pe frunte.Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA... Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste.si probabil ca te va iubi mereu.
97."Asta`i moda` actuala` ,sa` fi` dulce` ,sa` ai` vrajala` [;x]
98."Si Chiar Daka El Nu O Sa Iti Mai zica "Noapte Buna!".Si Daka Nici Pe Strada Nu O Sa Iti Mai zica "Buna!".Makar Ai Prietene Kare Iti Zic Intr-Una "FatHa Esti De 1000 De Ori Mai Buna!"
99.Asta e felul meu.daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu`
100.Ii ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc."
101.Voi rAmAne aceeashi fAtA cumintelove struck.cu un zAmbet irOnic cAre ascunde muulte
102.Ne ascundem dupA defecte.cA fAptele sA pArA perfectethinkingScopul?Sa nu pArem ceea ce oglindA vreA sA ne reflectehappy
103.Ai pierdut`?raised eyebrows.Si ce imi pAsA`.Cu incA un esec,viAtsa cOntinuA` sA fie frumOasa
104.Mai stii ?! Iti placea sa o vezi râzând . Ea tot cu zâmbetul a ramas , tu tot cu ea în gând .
105.Priveste`o în ochi si observa ca nu minte . Învata s`o cunosti dupa ceea ce simte . ;>
106.Nu-mi mai dati sfaturi. stiu sa gresesc si singura!"
107.E preferabil sa starnesti invidie decat mila."
108.Dulcele nu-i atat de dulce . daca nu gusti si amarul !
109.Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita.
110.Mi-e dor de un dusman adevarat.Ma sufoca devotamentul falsilor prieteni!
111."Vii sau pleci.mi-e totuna.va fi altul in locul tau INTOTDEAUNA!
112.Unei mame ii trebuiesc 20 de ani sa faca un barbat din baiatul ei, in timp ce unei femei ii trebuiesc 20 de minute sa-i suceasca mintile.
113.Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla
114.Simpla?in cel mai complex mod.timda?cu un tupeu fantastic.energik?intr-o lene notorie.zapacita?la cel mai serios mod.pesimista?in cel mai optimism mod.Reea?dar totusi.bunawinking
115.Si pun pariu ca ti-ai dorit candva.Ceva ce n-ai putut avea. Si te intrebai cum oare. Doar altii pot sa zboare. S-ajunga eï la steaua ta...
116.Complimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce suntwinking:X:
117.Cu nimic mai speciala,cu nimic mai deosebita.Doar diferitawinking
118.Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele, Cand plangeam din despartiri sau barfe rele!
119.Am fost fetitsa pe care mereu ai vazut-o in mine! am fost fetitsa care a schimbat totul pentru tine . si daca ceea ce vezi nu te multsumeste . nu cauta in mine ceea ce nu este !
120.Decolteul meu va face sa ma iubiti? [:->]Nu multumesc . puteti sa ma parasiti !
121.E virusul perfect, otrava ce-omoara lent[
122.NU ma supar.din contra sunt chiar FERICITA!ca daca eram un "NIMENI" nu eram atat de barfita .castig orice meci,pe scena`ti dau scor.iar daca o dau in bara.am grija sa fie bara`gol
123.Toti oamenii te aud cand vorbesti.prietenii insa inteleg c spui,iar cei mai buni prieteni sunt cei kre pricep si ceea c n-ai spus in cuvinte
124.crezi ca imi pasa ce ai? ai grija de tarfa tha ca te doare inima kan te iuti la poza mea
125.Sunt confuza zambetu' asta e fals pe buze Si-a inceput sa ma dezguste tot ce obisnuia sa ma amuze.
126.ORCE s-ar intampla el pe mine ma iubeste eu sunt fetitza lui sh fara mine innebuneste,stiu e o aventura, goala la el in inimioara eu sunt campioana
127.scriu pe-o foaie de hartie,4 cuv si-o poezie,poezia o ratez dar cuvintele ami ies, am scris pe aceea hartie te iubesc la nebunie
128.fi perversa cand crezi ca lumea TE IUBESTE, Invata sa intorci spatele cand cineva nu te pretuieste,Invata sa te faci respectat chiar daca nu toata lumea te inghite
129.nu sunt in toate mintile sunt doar in mintea tah, iubeste'o pana mori ca o fata ca ea nu gasesti de 2 oriwinking:*:*"
130.stiu ca niciodata rau no sa aduca bine uite versul care ma defineste pe mine nu pot sa-ti spun in fata ce-ti spun in rime
131.sampania sa curga pentru toate fetele care fac fraeri sa planga
132.Face pe perversa.e un joc ce-l face des.isi joaca bine rolul:inocenta chip pervers love struck
133.Stiu ce vrei .stiu ce'tzi trece prin minthe happy dha nu intelegi? sunt o fata cuminthe
134?UiTa`te atent nu InSiSteNt priVeStHE dAr nu aTinge tE pOt resPiNge ! viseaza dorEsThe ! DaR In REalitAte Nu Ma PoTi AtIngE!?
135? L ?O ? V ? E ? multi sunteti in stare sa cuceriti o fata.dar putini sunteti in stare sa o tineti langa voi;x
136.Poate ca m-am schimbat .Poate m-am saturat . Poate nu vreau s-aud .Poate mi-e de-ajuns.Poate ce-a fost. s-a dus!
137?Sunt Simpla. Dar Prea Complicata,Iubesc,Dar Urasc Iubirea?Ador Soarele?,Dar Inteleg Ploaia.Sa Nu-Mi Faci Rau Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau;]!?
138.Chiar dea’ar fi greu tot as zamby sh chiar de’as fi plina de probleme tot as glumy
139.Dak eu sunt subiect de barfa.atunci u esti doar o tarfa.u mereu impotriva mea.eu mereu deasupra ta.
140.Cineva mi-a spus sa zambesc,sa ma distrez,sa iubesc,sa traiesc si tot ce`mi propun sa reusesc.Sa nu`mi para rau vreodata de ce`am facut sau ce`am gandit.sa nu`mi para rau nici daca am suferit happy"
141.O sa tRec pEsTe tOate ObStacOlele sHi diferentele .Nu Am InCreDere in OaMeNii caRE Au MuLte FeTZehappy
142.La inceput nu prea aveam incredere in tine.nu credeam ca o sa ramai langa mine.te intrebam daca iei mereu totul in gluma.ma indoiam ca nu o sa tina mai mult de o luna.batting eyelashes
143.Corpul aprOape perfeCt.Cnd te`ai uiTat la faTsa.Ai` vazuth un cOpil inOcCent.Da mai tarziu ai deScOpeRit cum era ea.Pe cat de frumOasa pe atat de rea`!;x
144.Te atrage dar te si enerveaza.felul ei de a fi.zici mereu ca nu te intereseaza persoana ei.dar stii prea bine.mereu vei avea o slabiciune pentru ea.
145.Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua:]]]
146.Va veni o data vremea cand in urma vei privi.ai vrea sa reinvii toate bucurii si nebunii.dar trecutul se ascunde,nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca.Asa a fost o data!"batting eyelashes;x
147.Zambetu`i fals ca de obicei.Nici n`ai curaj sa te uitzi in ochii mei.Te pierzi usor cand vorbesti despre acea fata.Care era preferata ta odatalove struck
148.Minti ieftin si prost,ti-am invatat replicile pe de r0st`!Ce urmeaza sa spui,iti zic eu dinaite,mereu ai incerkt sa ma faci din cuvinte!Dar eu am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte! love struck
149.Îmi place sa cred ca o sa te mai vad.poate nu azi.poate cândva.poate ca nu tot acolo.poate altundeva.îmi place chiar daca nu mai gasesc unele cuvinte.îmi place cum îmi spui:"Sa fii qminte!:p
150.Traieste clipa unica Ce n-ai s-o mai gasesti, Treci peste orice replica Si adversarul pacalesti. love struck
151.Imi spui vorbe goale.vrei sa ma vrajesti.STOP BABY ! Yo nu mai cred in povestiwinking
152.CAND MA BARFESTI,IMI DAI SATISFACTIE *~Cand ma invidiezi,imi dAi importanta *~cand Ma coPiEzi,imi Dai ValoArE;x;x
153.Nu visam mashini luxoase,nici castele din povesti.trezeste'te baiete cu astea nu ne cuceresti!
154.Te privesc absent.te ignor lentla jocul meu dement.happy:*:*:*
155.Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii tai sa fiu. cea mai importanta fata!winking
156.Durerea te'a maturizat,te'a puS pe GaNdUri,te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.stergi o lacrima dar nu poti sa stergi amintiri
157.Sunt asa cum sunt, cum nimeni nu ar fi vrut.sunt EU cu nimic mai deosebita.dar cu totul diferita!
158.Ai Vrea Sa Fii Ca Mine'.Sa Faci ToT Ce-ti Doresti.Crezi Ca Nu Obs Cum Ma Privesti.Poate Mai Crezut NaIvA.M-ai Subestimat.Dupa ToT Ce-ai SpuS.In Ochii Mei Ai Picat!
159.Vreau sa traiesc intentionat.sa ma opresc si sa aud ritmul eternitatii pulsandu-mi prin vene,indemnandu-ma sa dansez,sa cant,sa urlu de bucuriebatting eyelashes
160?O singura luna intr-o mare de zori, ? un singur soare peste-o mie de nori, ? mii de iluzii intr-o singura minte. ? 1000 de ganduri in 2 cuvinte;x?
161.ChiAr daCa ceRul va caDea inTr-o zi Tot laNga miNe sTiu ca tu vEi fii. NumAi tu poTi desCifra, Harta spre iniMa mEa:*:*
162.Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care
163.La inceput nu prea aveam incredere in tine.nu credeam ca o sa ramai langa mine.te intrebam daca iei mereu totul in gluma.ma indoiam ca nu o sa tina mai mult de o luna
164.Sunt doar o masca creata pentru altii,perfectionata pentru mine.Acum nu mai stiu daca euu sunt eu sau daca sunt ceva inventat de mineestraight face!
165.Asta mik?e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza:snu prea o in tereseaza ceea ce urmeazaoh go on
166.Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!
167.Tu Si tot Clubul vostru De Inecathe . Avem o Vorba Sa va scpunem . Aratatzi Perfect din Spate!
168.Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!
169.Ìntr'o lume mare` cu prea putine` ushi deschise sunt ìncã o` pushtoaicã ce trãieshte printre vise."
170.Am o gramada de defecte.stiu.nu oblig si nici n-am obligat pe nimeni sa ma accepte.
171.Iti pare ca-ti zambeshte Iti pare ca te priveshte Ai grija te prosteshte!
172.Nu te entuziasma cand iti zambeste,eu sunt printesa lui,pe mine ma iubeste [:X]
173.Spui ca-i pustoaica si nu-ti place asa,dar asa cum e ea ti-a furat inima,cat vrei tu sa pari de gigolo,cand o vezi iti piere chefu de a face misto!
174.Ea te iubeste.Ea stie sa te asculte.Ea nu renunta atunci cand problemele sunt multe.Dar daca nu stii sa pretuiesti,e pacat.Ca ea e genu d fata care poate sa`ti dea tot ce ai visat
175.Poate a fost o greseala de-a mea dar fara intentie.sincer n-am realizat ca ti-am dat prea multa atentie!
176.Nu am de gand sa ma agit pentru ce zic altii. Si nici nu am de gand sa ofer mai mult decat primesc. Ce e al meu, e al meu. Ce e al tau, nu ma intereseaza
177.Cu indiferenta ta m'ai facut mai tare!acum nu'ti convine,incet incet!calc pe urmele tale!si abia acum vezi ca indiferenta doare cel mai tare!winking
178.Suficient de matura sa inteleg ce vrei si Suficient de copila sa ma prefac ca nu stiukiss
179.Nu privii in spate, Lasa in urma tot ce-a fost, Tu incercai sa te ridici"El" te tragea in jos!Dar Nu ceda, "Plangi" cat mai poti, Ca tine sunt putine, Dar ca "El" sunt totzi:d
180.{winkingFeTeLe Dulci Sunt Facute Din Miere Si Dulceata,happy Iar FeTeLe Rele Din Angeli Si Gheata!winking}
181.Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •
182.happyNu mai sunt copil cu Slabiciuni de alta data... Acum sunt Slabiciunea altora... Cu Caracter de Piatrawinking:X:X:X
183.Nu vei stii niciodata ce s-a intamplat de fapt daca te-am uitat sau doar ma prefac!
184.Iti place numele ei si parul ei saten.Iti place chipul ei.Iti place al ei ten.Iti place ca n-are figuri si ca e naturala.Iti place ca e dulce.Iti place ca e reala!?
185.Zambetul tau e fals ca de` obicei.Nici n`ai curaj sa tee uiti`n ochii ei. Te pierzi usor cand vorbesti despre acea fata , care era preferataa ta ODATA
186.Intelege ca nu vreau' doar o relatie' de o vara!Pentru ca inima mea' nu bate numai 'cand e frumos afara!
187.Pleaca, e tot ce imi doresc, Eu pot sa lupt si am sa-tï dovedesc.
188.Regrete, lacrimi sau pareri.azi ai uicis ziua de ieri si-ai ingropat ziua de maine.
189.Ai aparut in viata mea cam tarziu, te iert. Ai intrat in sufletul meu prea repede, te iert. Esti tot timpul in inima mea, te iert. Te iubesc, ma ierti?
190.ce unii au si nu apreciaza.altii isi doresc si doar viseaza.
191.FruMuseTzea Ochilor Nu depinde de Culoarea Lor.Ci de felul in Kare.Ei te privesc
192.Daca ea te-a pacalit ca iese cu ale ei în bar Si tu-n oras cu-n amic imaginar. O sa aveti un soc în club si daca va-ntâlniti: Moment kodak, zâmbiti!
193.Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face sa-ti iesi din minte Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd fara oprire
194.Are o aura ce te atrage happy. Stie ca o placi d'aia nu te lasa'n pacewinking.
195.Te iubes¢`? dar nu`?i pasa Mi`e dor de tine`? dar nu te intereseaza `Te doare`n p*la`- de¢i lasa
196.Da¢a ai ?evsie de ?i?e`love struck ?u`s ai¢i`talk to the hand ! Chea?`s pe zd?ea?†za †a`smug `?Ca ps†e ea`smug a?e ?evise de pe?ssa?a †a `!`smug"[Bithele Meleee Bscc;x]
197.Mi-a promis.Stiu! . M-ai mintit. Stiu!El o sa regrete cand poate-i prea tarziu
198.cand o vei imbratisa.te va durea.pentru ca in ochii ei se va reflecta doar imaginea mea.stai linistit.nu ma ranesti.chiar ma amuza sa realizez cat d putin gandesti
199.Sunt gata sa traiesc o alta viatawinking Sunt gata sa afisez tarfelor o alta fata! devil Oricum nu mi-ai vazut niciodata durerea!winkingSi chiar daca ai fi vazut-o ai fi ales placerea!oh go on
200.Dintre toti cei care vor intra in viata meah, numai prietenii adevarati vor lasa urme in inima meah:X:X:
201.Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!
202.Ai grija cu mine cum ma vrajestismug Sunt una din fetele de care ti-a zis mata sa te feresti devil Ca nu sunt facuta din miere si dulceata;; ) Ci din Angelii si gheata !laughingkiss
203.Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi:''Hai ma lasi?''Acum roata se intoarce !uh esti prostuu' kre ma iubesteeu sunt fata care te amageste ! happy
204.A fost dragoste la prima vedere! Si vezi ?!uitate acum la mne love struck sunt asa de fericita langa el love struck.
205.Iubesc un baiathee hee si inca sunt la sc smug e o dragoste nebuna day dreaming dar e ideala love struck`!"
206.In ochi mei vezi iubire !in ochi ei vezi amagire :
207.O vezi cum pleaca,cu ochii goi.EsTi PrEa MaNdRu Sa O ,OpResTi CrEzAnD cu VinE iNaPoI!
208.Daca ptr un moment Ai crezut cu ma poti distruge.UiTe DuPa pUtIn TiMp ZAMBESK.si sunt dulce
209.Vrei sa ma schimbi ? Schimba`te tu primul,Tu eshty doar personajul,Eu fac tot filmul
210.Nu mai sunt fetita pe care o stiai u mai demult.Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut